Рослина Карпат – каталог продукції від українського бренду

інтернет-магазин “Рослина Карпат”. Ця українська компанія спеціалізується на виробництві екологічно чистих, натуральних, та ефективних біологічно активних добавок, побутової та косметологічної продукції.

Про “Рослину Карпат”

Рослина Карпат — це не просто бренд, це філософія. Компанія відома своєю високоякісною продукцією, яка виготовляється з урахуванням найкращих традицій та сучасних наукових досліджень. Основна мета “Рослини Карпат” — підтримка здоров’я та покращення якості життя людей.

Продукція

  1. ВІТАМІН С+: Цей незамінний мікроелемент підтримує гарне самопочуття та здоров’я. Він є водорозчинним антиоксидантом та бере активну участь у багатьох фізіологічних процесах.
  2. Хлорофіліпт Р.К.: Це потужний антисептик, створений за побажаннями клієнтів. Він містить суміш хлорофілів з листя евкаліпта та інших рослин. Хлорофіліпт Р.К. є протимікробним та протизапальним засобом.

Виробництво

“Рослина Карпат” має власне виробництво площею 1000 м². Вони не обмежуються лише збором сировини у високогірних диких Карпатах, але й виконують весь цикл від підготовки лікарських рослин до упаковки препаратів. За роки існування були вдосконалені рецептури продукції, оновлений асортимент, та запроваджені нові напрямки виробництва.
Де придбати?

Ви можете замовити продукцію “Рослини Карпат”  в інтернет-магазині karpatplant.com.ua. Також, ви можете отримати консультацію у лікаря від фіто-консультанта Інги Борисівни Мусалян.